Спорт і відпочинок: футбол і альпінізм

Специфика высотных работ  предполагает  поддержку физической формы  работников фирмы на высоком  уровне.

Крім альпіністської підготовки, працівники ТОВ «ФК Миколаїв ІНІСС» активно захоплюються футболом. На базі трудового колективу створено футбольну команду, яка з 2009 р. бере участь у першості міста Миколаєва з міні-футболу та футзалу. Усі ці роки наша команда неодноразово посідала призові місця. У залі спортивної слави ці успіхи відзначені численними кубками та грамотами.


Футзальний сезон 2017/2018 гг. ознаменувався новими успіхами наших команд.

Команда «Інісс» посіла II місце в елітному дивізіоні на першість м.Миколаєва.

Команда «Інісс-2» також виборола II місце у своїй групі.

У триваючій ще літній першості 2018 р. команда «Інісс-2» достроково забезпечила собі в першій лізі II місце.


2017 г. ознаменувався чудовою перемогою. У зимовій першості з футзалу 2016/2017 г.  наша команда стала чемпіоном м. Миколаєва. А потім гідно виступили у Всеукраїнському фіналі Аматорської футбольної ліги в Дніпрі 24-26 березня 2017 р.

Команда ветеранів ІНІСС-2 у своїй групі посіла III місце і була нагороджена грамотою.

У вже в літній першості з міні-футболу команда майстрів ІНІСС посіла III місце. А команда «ІНІСС-ветерани» навпаки — посіла І місце у своїй групі. Крім того наш керівник був нагороджений грамотою за внесок у розвиток і популяризацію футзалу в місті Миколаєві.


 

У літній першості 2016 р. команда «ІНІСС-2» посіла 1 місце у своїй групі.

Також, і в попередні роки наша футбольна та футзальна команда посідала призові місця в різноманітних першостях з міні-футболу в Миколаєві.