Нагороди

Вже на початку 2023-го року головний бухгалтер компанії ТОВ ФК «Миколаїв-ІНІСС» — Мальошина Олеся Миколаївна пройшла навчання і підвищила рівень кваліфікацї на курсі «Облік зарплати і кадрів», а також отримала свідотство по проходженню курса з «Кошторисна справа в комʼютерній програмі АВК-5» від центру бізнес-технологій та компʼютерного навчання в м. Миколаєві.

Сертифікати

 


У 2020-му році компанія ТОВ ФК «Миколаїв-ІНІСС» була удостоєна двох престижних нагород. Це і Національний Сертифікат — Підприємство Року за версією Міжнародного рейтингу «Ліга Кращих» та Комітету економічного розвитку. А також міжнародний сертифікат — Підприємство Року, за версією двох авторитетних рейтингів — European Rating Standard (Німеччина) і International Rating Association (Гонгконг).

Підприємство року — 2020

Enterprise of the Year 2020

 


 

У 2010-му році компанія ТОВ ФК «Миколаїв-ІНІСС» була удостоєна відразу декількох нагород. Це і Підприємство Року за версією Українського Союзу Промисловців і Підприємців, Підприємство Року в Міжнародному рейтингу «Ліга Кращих», і, звісно ж, нагорода нашому керівникові — Павлову Олександру Олександровичу — як найкращому керівникові за версією Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих».

Гордість нації — УСПП

Підприємство року — Ліга Найращих

Керівник року — Ліга Найращих

Нагородження дипломом УСПП

Павлов А.А. — краткая биография

Народився 13.12.1956 р., у селі Логодівка, Казанківського району, Миколаївської обл. У 1979 закінчив фізико-математичний факультет Миколаївського державного педінституту. До 1991 року працював у системі народної освіти спочатку вчителем, а потім інструктором дитячого туризму при обласній станції юних туристів. Після розпаду Радянського Союзу були важкі 10 років пошуків нових форм самореалізації. Юнацьке захоплення спортивним туризмом допомогло знайти застосування життєвого досвіду у світі бізнесу. Так, у 2002 році було створено команду туристів-альпіністів, яка виконувала висотні роботи. Згодом вони оформилися в компанію і при цьому, паралельно, навчалися новим економічним реаліям.

Керує компанією з 2002-го року. За цей час фірма з 5-ти осіб, які займалися виконанням невеликих замовлень, виросла до солідного підприємства, на якому зараз працює 22 людини. Головним пріоритетом розвитку підприємства, на всіх етапах, було і є вивчення та освоєння нових технологій у сфері висотних і фарбувальних робіт. Фахівці компанії працюють на новому сучасному обладнанні із застосуванням найрізноманітніших антикорозійних систем. Співробітники «Миколаїв-ІНІСС» постійно навчаються новим технологіям і методикам роботи з сучасними матеріалами.

Замовниками та партнерами ТОВ ФК «Миколаїв-ІНІСС» є найбільші підприємства регіону:

  • ТОВ МСП «Ніка-Тера» — великий перевантажувальний термінал (порт) у м. Миколаєві
  • ТОВ СП «Нібулон»
  • ДП «Миколаївський морський торговельний порт»
  • ДП Дніпропетровський завод металоконструкцій ім. Бабушкіна. Бабушкіна
  • ТОВ «ГрінТур-Екс» — великий зерновий термінал м.Миколаїв
  • Миколаївський радіотелерантрансляційний центр.