Призначення промальпа

У сучасному місті існує велика кількість об’єктів, які розташовані у важкодоступних місцях, на великій висоті. Вони також потребують облаштування, догляду та ремонту. Виконання цих робіт вимагає спеціальної підготовки, певних навичок роботи на висоті. Для цього існує особливий вид альпінізму — промисловий альпінізм, який пов’язаний з роботою на різних об’єктах промисловості. Промисловим альпінізмом займаються висотники, які мають великий досвід роботи. Вони на великій висоті займаються миттям вікон, фасадними роботами, закладенням швів, встановленням кондиціонерів, монтажем реклами, підйомом вантажів, видаленням і обрізанням дерев та іншими висотними роботами. А також утепленням балконів, стін, дахів будинків і котеджів.

Висотники володіють складними альпіністськими прийомами і застосовують їх для вирішення звичайних побутових питань. Таке звичайне завдання, як просте миття вікон на вісімнадцятому поверсі, може викликати багато проблем. Важким є і підйом на велику висоту, і доставка туди необхідних для миття засобів, і проведення самих висотних робіт. Для проведення цієї роботи альпіністи використовують різні спеціальні інструменти та пристосування. Але миття вікон не найскладніше завдання, яке доводиться вирішувати альпіністам у сучасному місті.

Миття і фарбування фасадів теж досить складний процес, тому що тут не обійтися без спеціального обладнання. І на допомогу приходить промисловий альпінізм. Тільки фахівці, що володіють необхідними навичками роботи на висоті, впораються з цією роботою.

Промислові альпіністи беруть участь у зведенні висотних житлових будинків і підприємств, монтують рольставні вище першого поверху, допоможуть здійснити спилювання високих дерев. Бо ця робота вимагає великої обережності та певних навичок. Висотники виконують і монтаж банерів. Монтаж реклами вимагає точного виконання всіх умов і без промислового альпінізму тут не обійтися.